NERO Vlčí potok

NERO Vlčí potok

Nero Vlčí potok to harmonijnie zbudowany młody reproduktor pochodzący z Słowacji. Urodził się 1 kwietnia 2011 roku i jest potomkiem pary; AMOR Stará dolina i LINDA Morské oko. Na bonitacji w październiku 2012 roku otrzymał 102 punkt, jest wolny od dysplazji HDA/A, wysokość w kłębie 51 cm. Nero uzyskał następujące wyniki na wystawach: Výb., 8 x CAC, 5 x CACIB, 1 x R. CACIB, 3 x BOB,
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY,Klubový víťaz 2013, Cena Dr. Jozefa Duchaja. Nero to pies użytkowy pracuje w wysokich tatrach w okolicy Tatrzańskiej Łomnicy. Posiada następujące dyplomy: PF-II.cena; IHF-I.cena (próba główna)

CEIRA Airgialla

CEIRA Airgialla

CEIRA Airgialla to kompaktowa długoucha suczka córka mojej AXY z Tymbarskiej Kniei i zw. Czeskiego klubu 2008 ALFa z Rychlebu. Ceira urodziła się 22 kwietnia 2010 jako jedna z czworga szczeniąt z miotu C. Na wystawie klubowej w Czechach w roku 2012 wygrała klasę użytkową. Ceira uzyskała tytuły; Młodzieżowy Champion Polski oraz Champion Polski. Użytkowa suka pracująca w obwodzie bogatym w dziki jest typowym głośnym oznajmiaczem, uzyskała dyplomy z KPP dyplom I st, Pb II st, wolna od dysplazji HD”A”, wysokość w kłębie 47 cm.

Pierwszy miot Ceiry urodził się 12 kwietnia 2015 roku. Urodziło się 4 suczki i 7 piesków. Poród odbył się bez problemu siłami natury a wszystkie szczenięta zostały odchowane przez matkę bez mojego jako hodowcy udziału. Moim zadaniem było tylko i aż zadbać o komfort i odpowiednią ilość i jakość pokarmu dla matki ta zaś wykarmiła swoje dzieci bez najmniejszego problemu. Kiedy przyszła pora na to bym to ja zadbała o rozwój i wzrost maluchów otrzymały one w hodowli możliwość kontaktu ze strzelona sztuką dzika oraz z zapachem jelenia czyli tym wszystkim co w przyszłości w pracy będą miały okazję w łowisku spotkać. Do nowych domów szczenięta rozpoczęły wyjazdy w wieku 9 tygodni po drugim szczepieniu… część z nich wyjechała za granicę …najdłużej na swój dom czekał IRVING zwany LiLu (Lee Lou) ostatecznie osiadł w Holandii gdzie wiedzie szczęśliwe życie u boku myśliwego. Wszystkie szczenięta trafiły do domów gdzie pracują węchowo.

Suczki:

Pieski:

 

GALERIA ZDJĘĆ