26 stycznia cięciem cesarskim urodziły się ostatnie dzieci mojej Dzidki ASSIPATTLE Airgialla i słowackiego reproduktora Zwycięzcy Klubu w roku 2012 CEZARA Baskin Dvor. Urodziło się nam 5 dorodnych suczek; Czerwona ( ) Różowa ( ) Oliwkowa ( ) Niebieska ( ) i Żółta ( )

ASSIPATTLE Airgialla

ASSIPATTLE Airgialla (DZIDKA)

CEZAR Baškin dvor

CEZAR Baškin dvor

DZIDKA córka AXY z Tymbarskiej kniei i wybitnego Czeskiego użytkowego psa CESARA z Novodomskych bazi to kwintesencja Posokowca Bawarskiego. Zrównoważona, inteligentna, w pracy wytrwała i dokładna …w gonie głośna i wytrwała …a w stanowieniu twarda i nieustępliwa. Dzięki niej wiele postrzałków zarówno dzika, jelenia jak i sarny zostało odnalezionych …były też mrożące krew w żyłach akcje po których trzeba było Dzidkowe rude futerko cerować u weterynarza. Wspaniała cudowna suka ogromna łowiecka pasja i rozsądek …uczestniczyłyśmy razem w wielu imprezach kynologicznych z których przywoziłyśmy czołowe lokaty; Moravsky pohar dyplom II st lok 2, Putovna cenadyplom II st lokata 3 …uczestniczyłyśmy również w Memoriale Ks.Benedykta Gierszewskiego.

CEZAR Baškin dvor zwycięzca Klubowej Wystawy Posokowców w Słowackim klubie w roku 2012 użytkowy pies obecnie w mieszkający i polujący w Polsce w okolicach Raciborza. Piękny i zrównoważony pies, który potwierdził swoją przydatność użytkową zarówno na Słowacji jak i w Poleca, uczestnik poharu Slanskych vyrchov dyplom III st, PF I st, IHF I st hlasity Bonitacja 102 pkt.

 

GALERIA ZDJĘĆ