CAR spod Orlieho hniezda

 

 

Ivy Airgialla FCI

IVY Airgialla

 

 

 

 

 

 

 

GINGER ( IVY Airgialla) urodzona 12.04.2015 po rodzicach CEIRA Airgialla i NERO Vlci potok (Słowacja) to inteligentna, wobec obcych powściągliwa suka. Obdarzona genialnym węchem, wytrwała w pracy dolnym wiatrem, martwą zwierzynę zgłasza jako oszczekiwacz. Na wystawach otrzymuje oceny doskonałe zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2017 roku na Klubowej Wystawie Posokowców w Czechach w klasie otwartej otrzymała ocenę doskonałą oraz resCAC w konkurencji 12 suk. Champion Polski. Suka użytkowa pracująca w łowisku z przewagą dzika. GINGER suką hodowlaną, jest wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokci HD”A” i ED0/0 wysokość w kłębie 47 cm.

CAR spod Orleho hniezda urodzony 22.07.2012 po rodzicach BESSY Stara dolina i BOJAR Matejova Dolina import ze Słowacji. Interchampion CIE i CIB, Mł. Champion Polski, Champion Polski. Pies posiadający nie tylko tytuły wystawowe ale również posiadacz pieczęci ISHV oraz pies użytkowy który dowiódł swojej wartości podczas Oceny Pracy Posokowca w Naturalnym Łowisku – uzyskał dyplom III st. Reproduktor wolny od dysplazji st. biodrowych HD”A”

14 czerwca w hodowli Airgialla urodziły się pierwsze szczenięta IVY Airgialla w domu nazywanej GINGER i słowackiego reproduktora CAR spod Orlieho hniezda czyli CZAREK. Szczenięta urodziły się siłami natury cała dwunastka zdrowych i żywotnych maluchów ( 6 piesków i 6 suczek ), zaś GINGER okazała się być dobrą i troskliwą matką. Obecnie w hodowli są nadal dostępne szczenięta zdrowe, doskonale socjalizowane, wolne od wad, odchowane w domu, zaszczepione 2x i odrobaczone 3x……..szczenięta tylko dla mysliwych i osób pracujących węchowo z psami