Rudzielce w hodowli Airgialla FCI

Joli Yennefer Airgialla

Joli Yennefer Airgialla

Jenny to ogromna pasja łowiecka, głośny trwały gon i twarde stanowienie …geny babki Axy i dziadka Cesara z Novodomských bažin to doskonała zapowiedź nadchodzącej przyszłości tego babsztyla.

Ivy Airgialla

Ivy Airgialla

Jest w tej Rudej istotce rozum, jest pasja, jest głośny gon i stanowienie identyczne jaj u jej matki – twarde. Jest pasja, są zadatki na dobrego psa do pracy w łowisku.

Ceira Airgialla

Ceira Airgialla

Z małej długouchej rozrabiary wyrósł rogaty diabeł z wielgachnym temperamentem łowieckim, odważna, żywiołowa i posłuszna a to cechy które u posokowca rzadko można zastać w tym samym rudym ciele.

Ban Shee Airgialla

Ban Shee Airgialla

BAN SHEE jest jak by żywce wyrwana z opowieści o wiedźminie Geralcie. Daj mi to czego się nie spodziewasz, zastać w domu po powrocie, czyli prawo niespodzianki. Ona taką niespodzianką była…

Assipattle Airgialla

Assipattle Airgialla

Suka o „suczych” proporcjach, doskonała w wyrazie głowa, dobrze sklepiona mózgoczaszka, zgryz nożycowy, doskonała górna linia, odpowiednio pojemna klatka piersiowa. Dobry kąt łopatkowo-ramienny, bardzo dobry ruch.

Bora z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Bora z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Piękna suczka o doskonałych wyważonych proporcjach ciała, obdarzona piękną suczą głową o wyrazistym rysunku. Przepięknie prezentująca się zarówno w ruchu jak i w statyce a co najważniejsze lubi się pokazywać na wystawach.

Za Tęczowym Mostem

Darren Airgialla

Darren Airgialla

Uroda tego psa jest niewątpliwie jego zaletą ale największym atutem jest jego ogromna pasja łowiecka. Na tropie jest dokładny, podczas gonu głośny i wytrwały, ranną sztukę stanowi pewnie i trwale.

Axa z Tymbarskiej Kniei

Axa z Tymbarskiej Kniei

AXA jest psem pracującym w macierzystym kole łowieckim DIANA w Bogatyni i kołach sąsiednich jako pies poszukujący postrzałków, zgłoszona również w bazie „Pogotowia Postrzałowego”, służąc pomocą również innym myśliwym.

Akron z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Akron z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Jest psem o pięknej mocnej samczej głowie z wyraźnie zaznaczoną ciemną maską na typowym umaszczeniu czerwieni jeleniej, o pięknej linii górnej i dolnej mocnej budowie ciała.