Rudzielce w hodowli Airgialla FCI

Joli Yennefer Airgialla

Joli Yennefer Airgialla

Jenny to ogromna pasja łowiecka, głośny trwały gon i twarde stanowienie …geny babki Axy i dziadka Cesara z Novodomských bažin to doskonała zapowiedź nadchodzącej przyszłości tego babsztyla.

Ivy Airgialla

Ivy Airgialla

Jest w tej Rudej istotce rozum, jest pasja, jest głośny gon i stanowienie identyczne jaj u jej matki – twarde. Jest pasja, są zadatki na dobrego psa do pracy w łowisku.

Darren Airgialla

Darren Airgialla

Uroda tego psa jest niewątpliwie jego zaletą ale największym atutem jest jego ogromna pasja łowiecka. Na tropie jest dokładny, podczas gonu głośny i wytrwały, ranną sztukę stanowi pewnie i trwale.

Ceira Airgialla

Ceira Airgialla

Z małej długouchej rozrabiary wyrósł rogaty diabeł z wielgachnym temperamentem łowieckim, odważna, żywiołowa i posłuszna a to cechy które u posokowca rzadko można zastać w tym samym rudym ciele.

Ban Shee Airgialla

Ban Shee Airgialla

BAN SHEE jest jak by żywce wyrwana z opowieści o wiedźminie Geralcie. Daj mi to czego się nie spodziewasz, zastać w domu po powrocie, czyli prawo niespodzianki. Ona taką niespodzianką była…

Assipattle Airgialla

Assipattle Airgialla

Suka o „suczych” proporcjach, doskonała w wyrazie głowa, dobrze sklepiona mózgoczaszka, zgryz nożycowy, doskonała górna linia, odpowiednio pojemna klatka piersiowa. Dobry kąt łopatkowo-ramienny, bardzo dobry ruch.

Bora z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Bora z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Piękna suczka o doskonałych wyważonych proporcjach ciała, obdarzona piękną suczą głową o wyrazistym rysunku. Przepięknie prezentująca się zarówno w ruchu jak i w statyce a co najważniejsze lubi się pokazywać na wystawach.

Axa z Tymbarskiej Kniei

Axa z Tymbarskiej Kniei

AXA jest psem pracującym w macierzystym kole łowieckim DIANA w Bogatyni i kołach sąsiednich jako pies poszukujący postrzałków, zgłoszona również w bazie „Pogotowia Postrzałowego”, służąc pomocą również innym myśliwym.

Akron z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Akron z Góry Zamkowej w Maciejowcu

Jest psem o pięknej mocnej samczej głowie z wyraźnie zaznaczoną ciemną maską na typowym umaszczeniu czerwieni jeleniej, o pięknej linii górnej i dolnej mocnej budowie ciała.

Za Tęczowym Mostem